• एनीवान क्यान डान्स’ को पहिलो र दोश्रो अडिसन सम्पन्न

    न्यूजलाईन्स् मिडिया संवाददाता
    प्रकाशित मिति : २५ फाल्गुन २०७६, आईतवार १३:४१

    काठमाडौँ — फाल्गुन २५।

    कथा ईभेन्टको ब्यानरमा संचालित नृत्य प्रतियोगिता ‘एनीवान क्यान डान्स’ को पहिलो र दोश्रो अडिसन सम्पन्न भएको छ ।

    प्रमुख अतिथी लोक बहादुर शाक्यको प्रमुख आतिथ्यतामा राजधानीको हाँडीगाउँस्थित न्यू सनसाईन सेकेन्डरी स्कूलमा सम्पन्न उक्त अडिसनमा शाक्यले प्रमुख निर्णायक तथा कथा ईभेन्टस प्रमुख गनिका गुरुङ र मोडल/डान्सर अन्शु गर्बुजाले निर्णायकको भुमिका निर्वाह गरेका थिए ।

    ग्लोबल अनलाईन पे र नाईस टेलिभिजनको सहकार्यमा हुने उक्त प्रतियोगिताका कार्यक्रम व्यवस्थापक अनिल मगरका अनुसार प्रथम र दोश्रो अडिसन मार्फत कुल ३९ जना प्रतिस्पर्धी उत्कृष्ट १५० को निमित्त छनौट भईसकेका छन ।

    उत्कृष्ट १५० को निमित्त छनौट भएका प्रतिस्पर्धीहरु —

    १। कुन्साङ गोले
    स्कूल : गोल्डेन फ्युचर एकेडेमी

    २। रोमी मगर
    स्कूल : एम्वासडर एकेडेमी

    ३।पासाङ तामाङ्ग
    स्कूल : एम्वासडर एकेडेमी

    ४। निरुता तामाङ्ग
    स्कूल : एम्वासडर एकेडेमी

    ५। छिरिङ मोक्तान
    स्कूल : गोल्डेन फ्युचर एकेडेमी

    ६। आकृती खड्का
    स्कूल : एम्वासडर एकेडेमी

    ७। जोश्मा मगर
    स्कूल : एम्वासडर एकेडेमी

    ८। सन्जु राई
    स्कूल : एम्वासडर एकेडेमी

    ९। निमी सुनुवार
    स्कूल : गोल्डेन फ्युचर एकेडेमी

    १०। बिप्सना मगर
    स्कूल : एम्वासडर एकेडेमी

    ११। युनिशा घिमिरे
    स्कूल : एम्वासडर एकेडेमी

    १२। निमा तामाङ्ग
    स्कूल : एम्वासडर एकेडेमी

    १३। सृष्टि राई
    स्कूल : एम्वासडर एकेडेमी

    १४। प्रबेश स्याङ्तान
    स्कूल : एम्वासडर एकेडेमी

    १५। अनुषा राउत
    स्कूल : एम्वासडर एकेडेमी

    १६। प्रतिक्षा गोले
    स्कूल : एम्वासडर एकेडेमी

    १७। करण श्रेष्ठ
    स्कूल : एम्वासडर एकेडेमी

    १८। ताशी गोले
    स्कूल : एम्वासडर एकेडेमी

    १९। बिजय गोले
    स्कूल : एम्वासडर एकेडेमी

    २०। शितल श्रेष्ठ
    स्कूल : एम्वासडर एकेडेमी

    २१। प्रिया शाही
    स्कूल : एम्वासडर एकेडेमी

    २२। सिद्दार्थ तामाङ्ग
    स्कूल : दुर्गा भवानी एकेडेमी

    २३। रिथिका पोखरेल
    स्कूल : न्यू सनसाईन सेकेन्डरी स्कूल

    २४। पुर्णिमा गिरी
    स्कूल : न्यू सनसाईन सेकेन्डरी स्कूल

    २५। पुर्णिका गिरी
    स्कूल : न्यू सनसाईन सेकेन्डरी स्कूल

    २६।स्वस्तिका अधिकारी
    स्कूल : दुर्गा भवानी एकेडेमी

    २७। प्रतिमा राई
    स्कूल : दुर्गा भवानी एकेडेमी

    २८। मुना तामाङ्ग
    स्कूल : न्यू सनसाईन सेकेन्डरी स्कूल

    २९। जशिला मगर
    स्कूल : न्यू सनसाईन सेकेन्डरी स्कूल

    ३०। सुजिता श्रेष्ठ
    स्कूल : न्यू सनसाईन सेकेन्डरी स्कूल

    ३१। प्राची तिमिल्सिना
    स्कूल : दुर्गा भवानी एकेडेमी

    ३२। अमिका तामाङ्ग
    स्कूल : दुर्गा भवानी एकेडेमी

    ३३। प्रजिना केसी
    स्कूल : दुर्गा भवानी एकेडेमी

    ३४। शिशीर फुयाँल
    स्कूल : न्यू सनसाईन सेकेन्डरी स्कूल

    ३५। योजना श्रेष्ठ
    स्कूल : न्यू सनसाईन सेकेन्डरी स्कूल

    ३६। नम्रता तामाङ्ग
    स्कूल : दुर्गा भवानी एकेडेमी

    ३७। विनम्रता राई
    स्कूल : दुर्गा भवानी एकेडेमी

    ३८। रुवी राई
    स्कूल : दुर्गा भवानी एकेडेमी

    ३९। अनुष्का मगर
    स्कूल : दुर्गा भवानी एकेडेमी

    फेसबुक प्रतिक्रिया
    सम्बन्धित शीर्षकहरु