एनआरएनए एनसिसी कतारद्वारा पुर्व अध्यक्ष लामिछाने,कोरिया अध्यक्ष पुन र सम्पादक बगालेको स्वागतआज मिति २०७९ मंसिर ११ गते, आइतवारको राशिफलओसिसमा उपत्यकाव्यापी बास्केटबलप्याब्सन मध्य क्षेत्रीय बास्केटबल भोलिदेखिग्रिनल्यान्ड र नेसनल युनाइटेडको जित१४७ सीटको नतिजा सार्वजनिक, गणना जारी १५ सिटमा को अगाडि ?दुध उत्पादन बढाउन ज्ञानधाराद्वारा पाँचखालमा कार्यक्रम आयोजनाआज मिति २०७९ मंसिर १० गते, शनिवारको राशिफलसंखुवासभाबाट प्रतिनिधीसभामा भारी मतान्तरसहित दिपक खड्का विजयी, को हुन् खड्का ?१६५ क्षेत्रमध्ये ३४ निर्वाचन क्षेत्रको नतिजा आउन बाँकी, काे कहाँ अगाडी ?
  • १६५ प्रतिनिधिसभा सदस्यमध्ये हालसम्म १११ स्थानको अन्तिम परिणाम सार्वजनिक

    न्यूजलाईन्स् मिडिया संवाददाता
    प्रकाशित मिति : २०७९ मंसिर ९, शुक्रबार ०७:०९

    काठमाडौं । १६५ प्रतिनिधिसभा सदस्यमध्ये हालसम्म १११ स्थानको अन्तिम परिणाम सार्वजनिक भएको छ। नेपाली कांग्रेसले सबभन्दा बढी ३८ स्थानमा जित निकालेको छ भने नेकपा एमालेले २६ स्थानमा जित हात पारेको छ।

    माओवादी केन्द्रले १२ स्थान र नेकपा एकीकृत समाजवादीले १० स्थान जितेको छ। राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीले ७ स्थान, राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीले ४, लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, जनता समाजवादी पार्टी र नागरिक उन्मुक्ति पार्टीले २-२ स्थानमा जित निकालेका छन्।

    नेपाल मजदुर किसान पार्टी, जनमत पार्टी र राष्ट्रिय जनमोर्चाले १(१ सिट हासिल गरेका छन् भने स्वतन्त्र ५ सिटमा विजयी भएका छन्।

    हेर्नुहोस् कसले कहाँ जिते ?

    नेपाली कांग्रेस
    (१) मुस्ताङ – योगेश शेरचन
    (२) मनाङ – टेकबहादुर गुरुङ
    (३) काठमाडौं १ – प्रकाशमान सिंह
    (४) काठमाडौं ३ – सन्तोष चालिसे
    (५) काठमाडौं ४ – गगनकुमार थापा
    (६) काठमाडौं ५ – प्रदीप पौडेल
    (७) रसुवा – मोहन आचार्य
    (८) ललितपुर १ – उदय शमशेर जबरा
    (९) तनहुँ २ – शंकर भण्डारी
    (१०) डडेल्धुरा – शेरबहादुर देउवा
    (११) काठमाडौं १० – राजेन्द्रकुमार केसी
    (१२) पर्सा ४ – रमेशकुमार रिजाल
    (१३) सुर्खेत २ – हृदयराम थानी
    (१४) ओखलढुंगा – रामहरि खतिवडा
    (१५) झापा १ – विश्वप्रकाश शर्मा
    (१६) पर्सा १ – अजयकुमार चौरसिया
    (१७) गोरखा १ – राजेन्द्र बजगाँई
    (१८) म्याग्दी – खमबहादुर गर्बुजा
    (१९) अछाम २ – पुष्पबहादुर शाह
    (२०) कैलाली ४ – वीरबहादुर बलायर
    (२१) दार्चुला – दिलेन्द्र प्रसाद बडू
    (२२) कञ्चनपुर ३ – रमेश लेखक
    (२३) कञ्चनपुर २ – एनपी साउद
    (२४) दैलेख २ – दिक्पालकुमार शाही
    (२५) भक्तपुर २ – दुर्लभ थापा
    (२६) नवलपरासी पूर्व १ – शशांक कोइराला
    (२७) तनहुँ १ – रामचन्द्र पौडेल
    (२८) बाँके ३ – किशोरसिंह राठोर
    (२९) रौतहट ४ – देवप्रकाश तिमल्सिना
    (३०) सप्तरी ३ – दिनेश कुमार यादव
    (३१) धादिङ २ – राम नाथ अधिकारी
    (३२) सुर्खेत १- पूर्णबहादुर खड्का
    (३३) नवलपुर २- विष्णु कुमार कार्की
    (३४) सिन्धुली १- श्‍यामकुमार घिमिरे
    (३५) दाङ ३ – दीपक गिरी
    (३६) बर्दिया १ – सञ्जय गौतम
    (३७) नवलपरासी पश्चिम १ – विनोद चौधरी
    (३८) धनुषा २ – रामकृष्ण यादव

    नेकपा एमाले
    (१) उदयपुर २ – अम्बरबहादुर रायमाझी
    (२) काठमाडौं ९ – कृष्णगोपाल श्रेष्ठ
    (३) ललितपुर २ – प्रेमबहादुर महर्जन
    (४) गुल्मी २ – गोकर्ण विष्ट
    (५) झापा २ – देवराज घिमिरे
    (६) झापा ५ – केपी शर्मा ओली
    (७) ताप्लेजुङ – योगेश भट्टराई
    (८) पर्सा ३ – राजकुमार गुप्ता
    (९) अर्घाखाँची – टोपबहादुर रायमाझी
    (१०) प्युठान – सूर्य थापा
    (११) लमजुङ – पृथ्वीसुब्बा गुरुङ
    (१२) मकवानपुर २ – महेश बर्तौला
    (१३) सोलुखुम्बु – मानवीर राई
    (१४) पर्वत – पदम गिरी
    (१५) झापा ४ – लालप्रसाद साँवा लिम्बु
    (१६) रुपन्देही ५ – बासुदेव घिमिरे
    (१७) धनकुटा – राजेन्द्रकुमार राई
    (१८) कास्की २ – विद्या भट्टराई
    (१९) बाँके १ – सूर्य प्रसाद ढकाल
    (२०) सिराहा १ – राम शंकर यादव
    (२१) बैतडी- दामोदर भण्डारी
    (२२) कञ्चनपुर १ – तारा लामा तामाङ
    (२३) कपिलवस्तु १ – बलराम अधिकारी
    (२४) पाँचथर – वसन्तकुमार नेम्वाङ
    (२५) कास्की ३ – दामोदर पौडेल ‘वैरागी’
    (२६) सर्लाही ३ – हरिप्रसाद उप्रेती

    नेकपा (माओवादी केन्द्र)
    (१) सिन्धुली २ – लेखनाथ दाहाल
    (२) सिन्धुपाल्चोक १ – माधव सापकोटा
    (३) बाग्लुङ २ – देवेन्द्र पौडेल
    (४) रोल्पा – वर्षमान पुन
    (५) रुकुम पूर्व १ – पूर्णबहादुर घर्तीमगर
    (६) जाजरकोट – शक्तिबहादुर बस्नेत
    (७) गोरखा २ – पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’
    (८) दाङ २ – रेखा शर्मा
    (९) खोटाङ – रामकुमार राई
    (१०) भोजपुर – सुदन किराती
    (११) मोरङ ४ – अमनलाल मोदी
    (१२) रूकुम पश्चिम – जनार्दन शर्मा

    नेकपा एकीकृत समाजवादी
    (१) अछाम १ – शेरबहादुर कुँवर
    (२) बारा ४ – कृष्णकुमार श्रेष्ठ
    (३) बझाङ – भानुभक्त जोशी
    (४) दैलेख १ – अमरबहादुर थापा
    (५) डोटी – प्रेम आले
    (६) सल्यान – प्रकाश ज्वाला
    (७) रौतहट १ – माधवकुमार नेपाल
    (८) डोल्पा – धनबहादुर बुढा
    (९) धादिङ १- राजेन्द्र पाण्डे
    (१०) दाङ १ – मेटमणि चौधरी

    राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी
    (१) काठमाडौं ७ – गणेश पराजुली
    (२) काठमाडौं ८ – विराजभक्त श्रेष्ठ
    (३) काठमाडौं २ – सोबिता गौतम
    (४) काठमाडौं ६ – शिशिर खनाल
    (५) चितवन २ – रवि लामिछाने
    (६) ललितपुर ३ – डा. तोसिमा कार्की
    (७) चितवन १ – हरि ढकाल

    राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राप्रपा)
    (१) बाँके २ – धवलसमशेर जबरा
    (२) जुम्ला – ज्ञानेन्द्रबहादुर शाही
    (३) मकवानपुर १ – दीपकबहादुर सिंह
    (४) झापा ३ – राजेन्द्र लिङ्देन

    लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी
    (१) रुपन्देही ४ – सर्वेन्द्रनाथ शुक्ला
    (२) सर्लाही १ – रामप्रकाश चौधरी

    जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)
    (१) पर्सा १ – प्रदीप यादव
    २) सप्तरी १ – नवलकिशोर साह सुडी

    नागरिक उन्मुक्ति पार्टी
    (१) कैलाली १ – गंगाराम चौधरी
    (२) कैलाली – १ रञ्जिता श्रेष्ठ

    नेपाल मजदुर किसान पार्टी (नेमकिपा)
    (१) भक्तपुर १ – प्रेम सुवाल

    राष्ट्रिय जनमोर्चा
    (१) बाग्लुङ – चित्रबहादुर केसी

    जनमत पार्टी
    (१) सप्तरी २ – सीके राउत

    स्वतन्त्र
    (१) बर्दिया २ – लालवीर चौधरी
    (२) मोरङ ५ – योगेन्द्र मण्डल
    (३) रौतहट ३ – प्रभु साह
    (४) सर्लाही ४ – अमरेश सिंह
    (५) रौतहट २ – किरणकुमार साह

    फेसबुक प्रतिक्रिया
    सम्बन्धित शीर्षकहरु